Türkçe

Kullanıcı Girişi

Kullanıcı Adı :
Şifre :

Kefaluka Resort

Kategorisi

:Hotel *****

Bölgesi

:Muğla

Telefon

:+90 252 311 03 90

Fax

:+90 252 393 87 20

Web

:www.kefaluka.com
:info@kefaluka.com

Adres

:Barış Manço Cad. No:63 AKYARLAR - TURGUTREİS - BODRUM
Egenin turkuaz cennetinde denizin ve doğanın büyülü lüksü içinde kaybolacağınız bir ortamda kendinizi masallardaki gibi hissedeceksiniz

Kendinizi Kefaluka Resort’ün esintisine bırakın…

Ege’nin turkuaz cennetinde denizin ve doğanın büyülü lüksü içinde kaybolacağınız bir ortamda kendinizi masallardaki gibi hissedeceksiniz.

“Farkı seçin Farkı yaşayın“

EĞLENCE-SPOR-AKTIVITE > ANIMASYON & SPOR

Tatiliniz boyunca sadece dinlenmekle kalmayıp, çeşitli sporları yapabilme olanaklarına da sahipsiniz. Kefaluka Resort Hotel sizlere gün boyunca güleryüzlü ve deneyimli animatörler eşliğinde, birçok değişik kara ve su aktivitelerine katılıp spor yapma, havuz başında veya havuzda hazırlanan çılgın oyunlarla keyifli bir tatil geçirme imkanı sunuyor.

 

Kara Sporları :
Plaj Voleybolu, Futbol, Basketbol, Dart, Masa Tenisi, Squash, Bilardo, Bowling, Okçuluk, Badmington, Jimnastik, Step & Aerobik, Boccia, Dağ Bisikleti, Tenis (Tartan Zeminli ve aydınlatmalı 2 adet tenis kortumuz mevcuttur, kortlarımız rezervasyonludur. Ve Tenis Eğitmenimiz mevcuttur. Gece aydınlatması ücrete tabiidir.)
 
Havuz Sporları :
Su topu, su voleybolu, su Jimnastiği, havuz oyunları.
 
Oyun Merkezi :
Ücretli olarak faydalanabileceğiniz 2 bantlı Bowling salonumuz her gün 10:00 – 24:00 arası hizmetinizdedir.
Profesyonel Havalı Tüfek ve Havalı Tabanca Poligonu, Interaktif Lazer Silah Poligonu, Biathlon atış sahası ve Elektronik oyunlar  ile heyecanı ve eğlenceyi birarada bulacaksınız. 3 Top bilardo ve delikli amerikan bilardosu da yine bu salonda hizmetinizdedir.
Tavla, satranç, kağıt oyunları, monopoly, gibi oyunları da oyun merkezinde bulunan resepsiyondan temin edebilirsiniz.
 
Disko :
Deneyimli DJ’lerimizin çaldığı her yaş ve ulustan misafirlerimize hitap eden müzikler, mükemmel ses ve ışık sistemiyle eğlencenin doruğuna çıkacağınız renkli geceler ve özel partilerimiz diskomuzda 24:00 – 03:00 saatleri arasında sizleri bekliyor.
 
Gece Aktiviteleri :
Kefaluka Resort’te eğlence gece boyunca da devam ediyor. En yeni ses ve ışık sistemleriyle donatılmış 450 kişilik amfi tiyatormuzda size farklı tarzda programlar sunuyoruz. Yaz sezonunda her gece birbirinden farklı gösteriler, dünyaca ünli müzikaller, Akrobasi Showları, Brezilyalı Samba gösterileri, komedi programları, ödüllü yarışmalar. Halk dansları v.b. programları yer alıyor.
Deneyimli eğlence ekibi sizleri her gece bambaşka bir dünyaya götürüyor.
Ayrıca show sonrasında her gece farklı temalı aktiviteler, gece turnuvaları ve partilerimizle eğlenceye doyacaksınız.
Her akşam Anfi Tiyatro'dan  21:45’te yerinizi ayırtmayı unutmayın.

Resimler

Egede İşyeri Ara

25/02/2020 Gün Ortalama:274  Bugün 166 Ziyaret var  Sitede 1 kişi var  IP:34.204.183.113